İnox Robot | Döner Robotları

2011 yılında küçük bir girişim ile başlayan markalaşma çalışmalarımız 2018 yılında gıda işleme makineleri, teknik servis ve ürün sonrası hizmetler ile yön bulmuştur. 2019 yılının ilk çeyreğinde et üretim tesislerine ve fastfood restoranlarına endüstriyel döner robotları, fastfood döner robotları, 7/24 teknik servis ve destek hizmetlerimiz ile işletmeler için kalıcı çözümler üretiyoruz.

Bizi Takip Edin
 

Hakkımızda

Hakkımızda

2011 yılında küçük bir girişim ile başlayan markalaşma çalışmalarımız 2018 yılında gıda işleme makineleri, teknik servis ve ürün sonrası hizmetler ile yön bulmuştur. 2019 yılının ilk çeyreğinde et üretim tesislerine ve fastfood restoranlarına endüstriyel döner robotları, fastfood döner robotları, 7/24 teknik servis ve destek hizmetlerimiz ile işletmeler için kalıcı çözümler üretiyoruz.

 

Üretim, teknik servis ve destek hizmetlerimiz ile tüm iş süreçlerini tek bir çatı altında topluyor, işletmeler için her zaman üretim ve verimliliği esas alıyoruz.

 

“İnox endüstriyel döner robotları ve İnox fastfood döner robotları üretim kapasitenizi maksimuma çeker. İşçilik maliyetlerinizi düşürür ve verimliliğinizi arttırır.”

 

İnox Robot tam bir otomasyon içerisinde dönerin hazırlanma sürecinden, pişirilme, kesim ve paketleme süreçlerine kadar süre gelen üretim süreçlerini son teknoloji ile destekler.

İnox Robot Hakkımızda

Vizyonumuz

 

Tüm iş süreçlerinde müşteri memnuniyeti sağlamak ve Türk gıda sektörünün öncü markaları arasında yer almak.

 

Misyonumuz

 

Eğitim ve teknolojiye yatırım yaparak iş kalitesini her zaman bir adım yukarıya çıkarmak. İnox Robot markası ile sektörde yer alan diğer marka ve işletmelerin örnek alacağı bir şirket profili çizmek.

 

“Gelişim, AR-GE çalışmaları, güncel teknoloji takibi ve müşteri memnuniyeti esas kıstaslarımızdır.”