İnox Robot | Döner Robotları

2011 yılında küçük bir girişim ile başlayan markalaşma çalışmalarımız 2018 yılında gıda işleme makineleri, teknik servis ve ürün sonrası hizmetler ile yön bulmuştur. 2019 yılının ilk çeyreğinde et üretim tesislerine ve fastfood restoranlarına endüstriyel döner robotları, fastfood döner robotları, 7/24 teknik servis ve destek hizmetlerimiz ile işletmeler için kalıcı çözümler üretiyoruz.

Bizi Takip Edin
 

Hakkımızda

Hakkımızda

Temelleri 2011 yılında İzmir’de atılan İnox Robot, gıda işleme makineleri, yardımcı ekipmanlar, teknik servis ve ürün – üretim sonrası destek gibi çeşitli hizmetler sunmaktadır. 2012 yılının ilk çeyreğinden bu yana et üretim tesisleri ve fast food restoranları başta olmak üzere gıda sektörüne yönelik döner robotu, fast food döner robotu, endüstriyel döner robotu, 7/24 teknik servis ve destek hizmetleri ile kalıcı çözümler sunmaktadır.

 

İnox Robot, üretim, teknik servis ve destek hizmetleri ile tüm iş süreçlerini tek bir çatı altında toplayarak işletmeler için her zaman üretim ve verimliliği esas alan bir iş modelini benimsemektedir.

 

“İnox endüstriyel döner robotları ve İnox fast food döner robotları üretim kapasitenizi maksimum düzeye ulaştırırken işçilik maliyetlerinizi düşürür ve verimliliğinizi artırır.”

 

İnox Robot; dönerin hazırlanması, pişirilmesi, kesim ve paketlenmesine kadar tüm üretim süreçlerini tam otomasyon dahilinde son teknoloji ile destekler.

İnox Robot Hakkımızda

Vizyonumuz

 

Tüm iş süreçlerimizde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak Türk gıda sektörünün öncü markaları arasında yer almak ve şirketimizde toplam kalite bilincini yerleştirerek, kaynaklarımızı verimli ve bilinçli kullanarak kaliteli gıda üretimine yardımcı ekipmanlar üretmektir.

 

Misyonumuz

 

Eğitim ve teknoloji yatırımlarımız ile iş kalitemizi sürekli olarak yükseltmek ve geliştirmek, bunun yanında İnox Robot markası ile sektörde yer alan diğer marka ve işletmelere örnek teşkil edecek bir şirket profili çizmektir.

 

“Gelişim, AR-GE çalışmaları, güncel teknoloji takibi ve müşteri memnuniyeti esas kıstaslarımızdır.”

Open chat