İnox Robot | Döner Robotları

2011 yılında küçük bir girişim ile başlayan markalaşma çalışmalarımız 2018 yılında gıda işleme makineleri, teknik servis ve ürün sonrası hizmetler ile yön bulmuştur. 2019 yılının ilk çeyreğinde et üretim tesislerine ve fastfood restoranlarına endüstriyel döner robotları, fastfood döner robotları, 7/24 teknik servis ve destek hizmetlerimiz ile işletmeler için kalıcı çözümler üretiyoruz.

Bizi Takip Edin
 
Otomatik Döner Robotu Avantajları

Tam Otomatik Döner Robotu Avantajları

Tam Otomatik Döner Robotu Ne İşe Yarar?

Tam Otomatik Döner Robotu Avantajları

Ülkemizde gıda sektörünün önemli bir kısmını döner işletmeleri oluşturmaktadır. Dünya genelinde gıda sektöründe yaşanan değişimlere ayak uydurmanın, işletmenin geleceğini belirlediği günümüzde döner robotu, döner işletmeleri için vazgeçilmez bir tercih haline gelmiştir. İşletmelerde müşteri memnuniyeti ve günümüz hijyen anlayışını karşılayan döner robotu avantajları ile de cazip bir tercihtir. İnox Robot döner robotunun, işletmenize sunacağı başlıca avantajlar şunlardır;

1- İşletme Giderlerini Düşürür

 • İnox Robot döner robotu avantajları arasında ilk sırada işletme giderlerinin minimum seviyeye indirgenmesi gelmektedir. Düşük enerji tüketimi sayesinde, elektrik vb. enerji giderlerinin azaltılmasına yardımcı olurken enerji tasarrufu da sağlar ve dolayısıyla çevreci bir çözümdür.
 • Döner robotu ustalık gerektirmez, bu nedenle döner kesme ustası gibi ihtiyaç duyacağınız personel ihtiyacınızı minimize eder.
 • Döner robotu servis hızınızı artırarak işletmenizin üretim kapasitesini yükseltir.
 • Hassas ve ayarlanabilir kesim imkanı sayesinde ürün gramajı gibi hususlarda bir standart yakalamanıza imkan tanır ve bu sayede ürününüzden maksimum verim almanızı sağlar.
 • 7/24 kesim imkanı sayesinde kesintisiz üretim gerçekleştirmenizi sağlar.
 • Kesimi gerçekleştirilen etin sıcaklığını muhafaza ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutar.
 • Döner robotuna yapılan yatırımın karşılığı 3 ila 6 ay gibi kısa vadede alınabilir.

2- Hijyeniktir ve Kaliteli, Güvenilir Üretim Gerçekleştirmenizi Sağlar

 • İnox Robot döner robotu avantajlarından bir diğeri ise el değmeden kesim gerçekleştirmesi sayesinde hijyenik ve güvenilir üretim imkanı sunmasıdır. Bu müşteri memnuniyeti açısından büyük önem arz etmektedir. Ayrıca döner robotu gibi hijyenik ve güvenilir araçlar, sıkı kuralları olan gıda sektöründe, geleneksel işletmelere kıyasla öne çıkmanızı sağlar. Döner robotu, üretim aşamasında 304 kalite gıdaya uygun malzemeler ile üretilmektedir. Bu sayede hem hijyeniktir hem de uzun ömürlüdür.

3- Kullanım ve Bakımı Kolaydır

 • İnox Robot döner robotu avantajlarından bir diğeri, kullanım ve bakımının kolay olmasıdır.
 • Döner robotunu kullanmak için yapmanız gereken kesim ayarlarını belirlemektir. Bu noktadan sonra döner robotu, sahip olduğu yapay zeka sayesinde otomatik olarak kesim gerçekleştirir. Üzerinde bulunan hareketli ekran sayesinde istediğiniz ayarı belirlemek oldukça kolaydır. Ayrıca kesim esnasında ayarlanabilir döngüye sahiptir. Bunun yanında sökülebilir ve modüler olması sayesinde bakımı ve temizlenmesi de oldukça kolaydır.

4- Güvenlidir

 • İnox Robot döner robotu avantajları arasında, geleneksel yöntemlere kıyasla daha güvenli olması yer almaktadır. Otomatik kesim gerçekleştiren döner robotu emniyetlidir ve acil durum stop butonu sayesinde kesim işlemini durdurabilmektedir. El değmeden kesim gerçekleştiği için geleneksel yöntemlerle döner kesim işlemine kıyasla çok daha güvenlidir. Ayrıca elektriksel bir sorun durumunda sahip olduğu kesim hafızası ve döndürme sistemi ile fırın sistemini manuel konuma alma imkanı ile gerçekleşebilecek tüm kaza ve olası risk durumlarını minimize eder.

İnox Robot Döner Robotu, tam otomasyon dahilinde dönerin hazırlanması, pişirilmesi, kesim ve paketlenmesi gibi tüm üretim süreçlerini son teknoloji ile desteklemektedir. İnox Robot Döner Robotu avantajlarından faydalanmak isterseniz, satış ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


No Comments

Post A Comment
Open chat