İnox Robot | Döner Robotları

2011 yılında küçük bir girişim ile başlayan markalaşma çalışmalarımız 2018 yılında gıda işleme makineleri, teknik servis ve ürün sonrası hizmetler ile yön bulmuştur. 2019 yılının ilk çeyreğinde et üretim tesislerine ve fastfood restoranlarına endüstriyel döner robotları, fastfood döner robotları, 7/24 teknik servis ve destek hizmetlerimiz ile işletmeler için kalıcı çözümler üretiyoruz.

Bizi Takip Edin
 

Otomatik Döner Makinesi Fiyatları & Döner Robot Modelleri

Otomatik Döner Makinesi Fiyatları & Döner Robot Modelleri hakkında daha fazla bilgi alın.

Otomatik Döner Makinesi Fiyatları & Döner Robot Modelleri

Otomatik döner makinesi, sunduğu avantajlar ve faydaları ile hem döner üreticisi hem de fast food işletmeleri için vazgeçilmez bir araçtır. İnsan gücünü ortadan kaldırarak otomatik biçimde kesme, pişirme ve muhafaza işlemi gerçekleştiren otomatik döner makinesinin çeşitli modelleri bulunmaktadır.

İnox Fast Food Döner Robotu 40 KG

İnox Fast Food Döner Robotu 40 KG

İnox Robot olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz iki tür model bulunmaktadır. Bunlar fast food işletmeleri için ürettiğimiz Fast Food Döner Robotları ve döner üreticisi işletmeler için ürettiğimiz Endüstriyel Döner Robotları‘dır. Fast Food Döner Robotları, fast food işletmeler için, elle kesime kıyasla en doğru tercihtir. Pişirme ve kesme sürecini otomatik hale getirerek ara eleman ihtiyacınızı azaltır. İşletmenizin kapasitesine göre seçenekler sunan Fast Food Döner Robotları, 40KG, 50KG, 100KG, 120KG ve 150KG döner kapasiteli çeşitleri ile müşterilerimize sunulmaktadır.

Endüstriyel Döner Robotları, döner üreticisi işletmeler için vazgeçilmez bir tercihtir. Büyük ölçekli üretimi mümkün kılan hızı, kesinliği ve 7/24 çalışma imkanı ile Endüstriyel Döner Robotları, döner üreticilerine birçok fayda sunmaktadır. Endüstriyel Döner Robotu modellerimiz de tıpkı Fast Food Döner Robotu modellerimiz gibi işletmenizin kapasitesine göre seçenekler sunmaktadır. 250KG ve 350KG döner kapasiteli çeşitleri ile Endüstriyel Döner Robotu, işinizi büyütmenize yardımcı olabilir

No Comments

Post A Comment
Open chat