İnox Robot | Döner Robotları

2011 yılında küçük bir girişim ile başlayan markalaşma çalışmalarımız 2018 yılında gıda işleme makineleri, teknik servis ve ürün sonrası hizmetler ile yön bulmuştur. 2019 yılının ilk çeyreğinde et üretim tesislerine ve fastfood restoranlarına endüstriyel döner robotları, fastfood döner robotları, 7/24 teknik servis ve destek hizmetlerimiz ile işletmeler için kalıcı çözümler üretiyoruz.

Bizi Takip Edin
 

Kendi Kesen Döner Makinesi

Döner robotu veya diğer adı ile kendi kesen döner makinesi otomatik ve el değmeden döner kesimini gerçekleştiren robotlardır.

Kendi Kesen Döner Makinesi

İşletmenize hız ve hijyen kazandırarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkaran, sağladığı verimlilik ve avantajları ile işletme giderlerinizi azaltan ve üretim kapasitenizi katlayarak artıran kendi kesen döner makinesi, ister fast food ister endüstriyel üretim seçenekleri ile işletmeniz için en doğru seçenektir. Peki kendi kesen döner makinesi tam olarak nedir, ne işe yarar, faydaları nelerdir?

Kendi kesen döner makinesi nedir?

Döner robotu veya diğer adı ile kendi kesen döner makinesi; hijyen ve verimlilikten uzak elle döner kesme işlemini, otomatik ve hijyenik biçimde, el değmeden gerçekleştiren robotlardır. Kendi kesen döner makinesi istenilen kalınlıkta, hassas biçimde kesme işlemi gerçekleştirir, tam pişmiş döner sunar. Ayrıca kendi kesen döner makinesi kesilen döneri sıcak tutar. İnox Robot, 40 KG, 50 KG, 100 KG, 120 KG ve 150 KG döner kapasiteli, gıdaya uygun malzemeler ile üretilmiş kendi kesen döner makinesi üretimi gerçekleştirmektedir.

Kendi kesen döner makinesinin işletmelere sunduğu avantajlar nelerdir?

İşletmeler için kendi kesen döner makinesi birçok avantaj sunmaktadır. Kendi kesen döner makinesi ustalık gerektirmez, kaliteli ve standart kesim sağlar. Enerjiden tasarruf ettirir. Personel ihtiyacınızı azltır. İşletme giderlerini düşürür. 3-6 ay gibi kısa vadede yatırımınızın karşılığını verir. Kendi kesen döner makinesinin kullanımı basittir ve kolay temizlenir. Servis hızınızı artırır, 7/24 kesim gerçekleştirebilir. Kendi kesen döner makinesi, üretimde kullanılan malzemeler sayesinde gıdaya uygun ve uzun ömürlüdür.

No Comments

Post A Comment
Open chat