İnox Robot | Döner Robotları

2011 yılında küçük bir girişim ile başlayan markalaşma çalışmalarımız 2018 yılında gıda işleme makineleri, teknik servis ve ürün sonrası hizmetler ile yön bulmuştur. 2019 yılının ilk çeyreğinde et üretim tesislerine ve fastfood restoranlarına endüstriyel döner robotları, fastfood döner robotları, 7/24 teknik servis ve destek hizmetlerimiz ile işletmeler için kalıcı çözümler üretiyoruz.

Bizi Takip Edin
 

Döner Robotu Yorumları

İnox Robot sahibi işletme sahiplerinin Döner Robotu hakkındaki yorumlarını sizler için derledik.

Döner Robotu Yorumları

Döner Robotu, işletmenize ve hizmetinize hız ve kârlılık sağlarken, sunduğu hijyen ve temizlik avantajları ile müşterileriniz için de tercih sebebidir. Döner Robotu avantjaları, fiyatı ve hizmet kalitesine etkisi ile gün geçtikçe daha fazla işletme tarafından tercih edilmektedir. İnox Robot sahibi işletme sahiplerinin Döner Robotu hakkındaki yorumlarını sizler için derledik.

Döner Robotu Yorumları

 
Kazım D. – İşletme Sahibi

Sadece döenr robotu üretim ekipmanları için değil, restaurantım için tüm teknik desteği İnox Robot’tan alıyoruz. Bugüne kadar hiçbir problem yaşamadık. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Ahmet V. – İşletme Sahibi

Hızlı ve güvenilir hizmet. Firma olarak problemlerimiz ile ilgili çok kısa zaman içerisinde dönüş ve çözüm sağladılar. İlgileri ve teknik destek kaliteleri için çok teşekkür ederiz.

Murat T. – İşletme Sahibi

İnox Robot’tan döner robotu satın aldık. Yorum isteğinde bulundular, biz de kırmadık tabii :). İnox Robot’a gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

Mehmet Ö. – İşletme Sahibi

İnox Robot’tan daha önce birçok teknik servis ve yazılım desteği aldık; çok memnun kaldık. Başarılarının firma olarak devamını diliyoruz.

Emre V. – İşletme Sahibi

Fast food döner robotu tercihimizi İnox Robot’tan yana kullandık. Oldukça memnun kaldık. Herkese tavsiye ederim.

No Comments

Post A Comment
Open chat