İnox Robot | Döner Robotları

2011 yılında küçük bir girişim ile başlayan markalaşma çalışmalarımız 2018 yılında gıda işleme makineleri, teknik servis ve ürün sonrası hizmetler ile yön bulmuştur. 2019 yılının ilk çeyreğinde et üretim tesislerine ve fastfood restoranlarına endüstriyel döner robotları, fastfood döner robotları, 7/24 teknik servis ve destek hizmetlerimiz ile işletmeler için kalıcı çözümler üretiyoruz.

Bizi Takip Edin
 

Döner Robotu Nedir?

Döner robotu nedir? Ne işe yarar?

Döner Robotu Nedir?

Bu yazımızda sizlere döner robotu hakkında bilgi vermeyi ve döner robotu nedir sorusunu yanıtlamayı amaçlıyoruz. Bu bilgileri verdikten sonra ürün yelpazemizde yer alan döner robotu çeşitlerinin özelliklerini göstereceğiz.

Gıda sektöründe hijyen ve güvenilirliğin ciddi önem taşıdığı günümüzde, geleneksel yöntemler yerini makinelere bırakmaktadır. Ülkemizde gıda sektörü dendiğinde öne çıkan döner işletmeleri de döner robotu kullanarak bu değişime ayak uydurmaktadır. Hijyen ve güvenlik sunan döner robotu işletmelere aynı zamanda maliyet açısından da birçok katkı sunmaktadır. Peki döner robotu nedir? Ne işe yarar?

Döner işletmelerinde geleneksel yöntem olarak elle kesim gerçekleştirilmektedir. Bu da bir takım hijyen endişelerine yol açmaktadır. Döner robotu kesim işlemini el değmeden, hijyenik biçimde ve otomatik olarak gerçekleştirmektedir. Bu nedenle döner robotu kullanan işletmeler, müşteriler tarafından daha çok tercih edilmektedir.

Bunun yanında döner robotu, kesim işlemini istenilen kalınlıkta ve hassas biçimde kesintisiz olarak gerçekleştirmektedir. Döner robotu sahip olduğu hassasiyet sayesinde elle kesime kıyasla tam pişmiş döner kesimi gerçekleştirmektedir. Ayrıca kesimi gerçekleştirilen dönerin sıcaklığını muhafaza etme imkanı da sunmaktadır. Tüm bunlar, işletmelerin, hem müşteri memnuniyetini hem de maliyet bakımından kârı en üst seviyede tutmasını sağlamaktadır.

İnox Robot Döner Robotu Nedir?


İnox Robot, hem et üretim tesislerine hem de fast food işletmelerine döner robotu çözümleri sunmaktadır. Tüm döner robotu ürünlerinde 304 kalite, gıdaya uygun ve uzun ömürlü malzemeler kullanmaktadır. Düşük enerji tüketimi sağlayan döner robotu çeşitlerimiz; 7/24 kontrol imkanı, acil stop butonu, elektriksel sorunların yaşanması durumunda sahip olduğu kesim hafızası, döndürme ve fırın sisteminin manuel konuma alınabilmesi gibi özellikleri sayesinde %100 emniyet ve 24 saat kesintisiz üretim imkanı sunmaktadır. İnox Robot döner robotu çeşitleri; sökülebilir bıçakları, döner ocağının geniş bir alanda hareket edebilmesi ve sahip olduğu hareketli ekran sayesinde güvenliği en üst seviyede tutarken rahat bir temizleme imkanı da sunmaktadır.

İnox Robot Döner Robotu çeşitleri endüstriyel döner robotu ve fast food döner robotu olarak ikiye ayrılmaktadır. Endüstriyel Döner Robotu çeşitlerimiz arasında 250 KG ve 350 KG döner kapasitesi sunan, gıdaya uygun malzemeler ile üretilen döner robotları bulunmaktadır.

Fast Food Döner Robotu çeşitlerimiz ise 40 KG, 50 KG, 100 KG, 120 KG ve 150 KG döner kapasiteli, gıdaya uygun malzemeler ile üretilen döner robotlarından oluşmaktadır.

Geniş ürün yelpazesi ile İnox Robot döner robotları hijyenik, el değmeden ve 24 saat kesintisiz kesim imkanı sunarken döner üretim kapasitenizi de arttırmanızı sağlamaktadır.


No Comments

Post A Comment
Open chat