İnox Robot | Döner Robotları

2011 yılında küçük bir girişim ile başlayan markalaşma çalışmalarımız 2018 yılında gıda işleme makineleri, teknik servis ve ürün sonrası hizmetler ile yön bulmuştur. 2019 yılının ilk çeyreğinde et üretim tesislerine ve fastfood restoranlarına endüstriyel döner robotları, fastfood döner robotları, 7/24 teknik servis ve destek hizmetlerimiz ile işletmeler için kalıcı çözümler üretiyoruz.

Bizi Takip Edin
 

Döner Robot Servisi

Döner robotu ve döner robotu ekipmanları hakkında servis hizmeti alın. Döner Robotu teknik servisi 7/24 hizmet vermektedir.

Döner Robot Servisi

İnox Robot olarak, kendi kesen döner makinesi olarak bilinen ve işletmelere birçok avantaj sunan Fast Food Döner Robotu ve Endüstriyel Döner Robotu üretiminin yanında işletmelere birçok konuda destek hizmeti sunuyoruz. En etkin şekilde montaj ve kurulum işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sektörde edindiğimiz deneyim sayesinde işletme çalışanlarına ürünler hakkında eğitim hizmeti sunuyoruz. İşletmeniz için en uygun tercihi belirlemek adına satış öncesi montaj ve keşif hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Ürünlerinizin uzun ömürlü olmasını sağlamak adına periyoduk bakım hizmetleri sunuyoruz. Sahip olduğunuz ürünleri İnox Robot güvencesiyle yeniliyor ve garantili hizmet sunuyoruz.

Sunduğumuz hizmetlerin yanında kapsamını genişleterek garanti uzatma hizmeti de sunuyoruz. Sahip olduğunuz döner robotunun markası farketmeksizin 7 gün 24 saat tamir ve destek hizmeti veriyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik aksesuar ve yedek parça hizmeti sunuyoruz. İşletmenizi günümüz teknolojisiyle buluşturuyor ve son teknoloji İnox Robot ürünleri ile yeniliyoruz. İhtiyaç halinde işletmeniz için nakil ve montaj hizmetleri de sunuyoruz. Tüm bu hizmetlerden yararlanmak için bize telefon veya e-posta yoluyla ulaşabilir ve uzman ekibimizin desteğini alabilirsiniz.

No Comments

Post A Comment
Open chat